Vampire Diaries Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pohvale, prijedlozi, kritike

+2
|Evanna|
iLikeChaos
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Pohvale, prijedlozi, kritike pon sij 02, 2012 12:59 pm

iLikeChaos

iLikeChaos
Admin
Admin

Da čujemo Very Happy

2Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike pet sij 06, 2012 7:42 pm

|Evanna|

|Evanna|
Pilot
Pilot

Look je predivaan.. Mnogo mi se sviđaa.. (:
Inače, msm da bi mogao forum biti super.. Samo reklamirajteee..
Probaću i ja da dovedem par članova..

Inače imam jedno pitanje: Kad je napravljen forum? (:

3Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike pet sij 06, 2012 8:26 pm

Because, I team Klaus.

Because, I team Klaus.
Admin
Admin

1.1. Wink

http://jmsource.lovelyforum.net

4Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike pet sij 06, 2012 9:53 pm

|Evanna|

|Evanna|
Pilot
Pilot

Nemate temu za pitanja, pa ću ja ovde da pitam xD
u pdf 'Talk and answer' je li mi komentarišemo likove ili glumce? xD
Možda glupo pitanje, ali nmg da skontam :S

5Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike pet sij 06, 2012 9:55 pm

iLikeChaos

iLikeChaos
Admin
Admin

Glumce Very Happy
Vidiš da su postavljena njihova prava imena i prezimena Very Happy

Btw: Evo napravili smo temu za pitanja xD

6Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike pet sij 06, 2012 10:04 pm

|Evanna|

|Evanna|
Pilot
Pilot

Aha.. Hvala.. Vidim neki komentarišu glumce a neki likove pa nisam bila sigurna...
Inače 1 predlog.. Ako želite da u pdf 'Epizode' otvorite pdf 'Komentari na epizode'... I onda teme za svaku epizodu, npr 1x01 Pilot.. I onda u tu temu komentarišemo samo tu ep.
I pdf likovi, da mpžemo likove u seriji komentarisati...

Možda sam ja malo dosadna xD Izvinjavam se, ali ja samo msm da bi ovako bilo lepše... (:

7Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike pet sij 06, 2012 10:05 pm

iLikeChaos

iLikeChaos
Admin
Admin

Ma svaki prijedlozi su nam dobrodošli Smile
Vidje ću s Barbarom da to sredimo Smile
Hvala na prijedlogu Very Happy

8Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike ned sij 15, 2012 10:19 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Pilot
Pilot

Sviđa mi se skin. I forum.
Prijedlog da u welcome poruci izmjenite jednu riječ, promašili ste slova. Pa ispravka radi. Wink

9Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike ned sij 15, 2012 10:20 pm

iLikeChaos

iLikeChaos
Admin
Admin

welcome message na portalu? Smile

10Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike ned sij 15, 2012 10:26 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Pilot
Pilot

U PMu kada dođe dobrodošlica za člana Wink

I još samo jedna zamjerka, samo kažem da to popravite da bude ugodnije, nadam se da ne smaram xD u 2 pdfu - Gossip people - riječ novosti su napisane 2 puta :/ i kod watch online umjesto pružamo piše prušamo. Takođe, kod Don't stop pdfa piše funny fun, početnim malim slovom :/
I kad otvorim ovaj pdf [You must be registered and logged in to see this link.] nisu mi jasne ove točkice kod epizoda i sezona.

Inače sam perfekcionista pa tako zamjerke odmah uočim, nemojte mi zamjeriti Very Happy

11Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike pon sij 16, 2012 11:13 am

Because, I team Klaus.

Because, I team Klaus.
Admin
Admin

To ču popraviti Wink
Točke sam ajmo reči samo tako stavila xD

http://jmsource.lovelyforum.net

12Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike sri sij 18, 2012 9:09 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Pilot
Pilot

Bice ovo dobar forum,ali vam ne valjaju slicice za rankove i boja grupe admina i obicnih clanova su isto crne

http://www.photoshop-tn.com/

13Pohvale, prijedlozi, kritike Empty Re: Pohvale, prijedlozi, kritike ned sij 22, 2012 12:21 pm

OhWarriorPrincess

OhWarriorPrincess
Pilot
Pilot

Promenite boje za obične članove i admine, obe su crne pa se ne razlikuje :3
Ii rankovi su malo mutni.
Takođe, ima nekoliko grešaka u opisima podforuma, slova su malo pomešana, pa ispravite to ;)
A predlažem da ubacite RPG (:

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.