Vampire Diaries Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ian Somerhalder

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Ian Somerhalder  Empty Ian Somerhalder ned sij 01, 2012 7:23 pm

Because, I team Klaus.

Because, I team Klaus.
Admin
Admin

Ian Joseph Somerhalder (rođen 8. decembra 1978) je američki model, glumac i producent, poznat po ulozi Boone Carlyle-a u TV drami Lost, Paula Denton-a u filmu The Rules of Attraction, Adama Knight-a u Smallvillu, Miles Slade u The Tournament i nedavno Damona Salvatorea u TV drami The Vampire diaries

Ian je rođen u Covingtonu, Louisiana, sin je Edne i Roberta Somerhaldera, koji je radio u građevinarstvu. Ima brata Boba, bivši profesionalni biciklista, i sestru Robin, novinarku. Njegov otac je francuskog i engleskog porekla, a njegova majka, sa kojom je odrastao na farmi svinja u Misisipiju, je irskog i 'choctaw' porekla. Prezime "Somerhalder" potiče od njegovog 'usvojenog' pra-pradede. Njegov biološki pra-pradeda je bio bogati engleski veleposednik čije je prezime bilo Hull.On je platio emigranta radnika da se uda za njegovu trudnu ljubavnicu i da detetu ime.

Ianovi roditelji su se razveli kada je imao trinaest godina. Odrastao sa majkom, koju je on opisao kao veoma duhovnu osobu.Odgajila je mladog Iana uz istočnjačku medicinu i organsku hranu. Somerhalder kaže: "Pravila je hranu za bebe i davala mi plavo-zelene alge verovatno od trećeg razreda.Nikad nisam jeo hranu sa pravim šećerom.. Nikada nisam jeo beli hleb ili proizvode od belog brašna." Uglavnom je jeo soju (osim nemačke čokoladne torte koju je jeo jednom godišnje za svoj rođendan). Seća se katoličke škole kada je svom drugu dao pečeni sendvič sa povrćem a od njega uzeo puter kikiriki i žele sa hlebom nakon čega mu je pozlilo "Ne mogu da jedem brzu hranu", kaže on. "Nisam jeo u McDonald's-u već 10 godina.Jedem ribu svaki dan" .

Njegova porodica je bila u velikoj meri pogođena uraganom Katrina 2005. , a od juna 2007. nije uspela da se oporavi od jednog od najopasnijih uragana u Sjedinjenih Američkih Država. "Imao sam lepo detinjstvo. Imali smo konje,motocikle i čamce, ali sam uvek hteo više, većeg konja ili brži bicikl ili bilo šta drugo", Somerhalder se seća. Dakle, kada je krenuo u peti razred, Edna je predložio 10-ogodišnjem Ianu da se bavi modelingom,pošto je imala veze u ovom poslu. "Zato sam rekao: 'Naravno, prijavi me, i dobio sam tri godine ugovora sa Ford agencijom u Njujorku."

http://jmsource.lovelyforum.net

2Ian Somerhalder  Empty Re: Ian Somerhalder pet sij 06, 2012 10:27 pm

*Delena*

*Delena*
Pilot
Pilot

AA on ža njega nemam riječi..msm nmg ga opisati kako je dobaara. Very Happy
voliiim ga<33333

3Ian Somerhalder  Empty Re: Ian Somerhalder sub sij 07, 2012 2:53 pm

Your worst Nightmare

Your worst Nightmare
Pilot
Pilot

Ako za ikoga mogu reci da je savrsen onda je to on. Odlicno glumi, harizmatican je, sarmantan, ima lice koje zraci i bas zbog toga ga vecina obozava. Damon ga je obelezio i ne bih nikog drugog mogla zamisliti na tom mestu. Ima potencijal da bude jedna od najvecih zvezda Holivuda, iskreno nadam da ce to postici ne samo zato sto sam Somerholic nego je covek to stvarno zasluzio. ^.^

4Ian Somerhalder  Empty Re: Ian Somerhalder uto sij 17, 2012 7:01 pm

Margita


Blood Brothers
Blood Brothers

Lep je Smile Mada,ne gledam seriju,pa ne mogu da kažem više o njegovom liku Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.